Logo
Polska Angielski Niemiecki

księgowe

PROFESJONALNIE I KOMPLEKSOWO

Doświadczenie w rozliczaniu WDT, WNT, importu, eksportu oraz zwrotu podatku VAT.
Doradztwo podatkowe, sprawozdania i analizy finansowe, raporty w tym raporty korporacyjne.
Przeprowadzane audyty zewnętrze oraz kontrole urzędów skarbowych potwierdzają wszechstronną znajomość przepisów i wysoki poziom świadczonych usług.

Gwarantujemy bezstresowe zarówno usługi jak i kontakty z urzędami!

W zakresie wykonywanych przez naszą kancelarię usług, dotyczących prowadzenia pełnej księgowości, zapewniamy poszanowanie wszelkich dyrektyw zawartych w ustawie z dnia 29 września 1994r o rachunkowości ( Dz. U. 2009 Nr 152, poz. 1223 z późn. Zm.) oraz aktów wykonawczych Ministra Finansów w powyższym zakresie.

Usługi wykonywane są w siedzibie naszej firmy w centrum Warszawy przy UL. Emilii Plater 53.

Pracujemy na licencjonowanych programach firmy Insert Sp. z o.o. ( program: Rachmistrz) oraz RAKS Sp. z o.o. (RAKS DOS, RAKS 2000, RAKS SQL).

Na życzenie Klienta możliwe jest prowadzenie księgowości w siedzibie Zleceniodawcy, bądź wskazanym przez niego miejscu, we wskazanym przez Zleceniodawcę programie księgowym.

Po zakończeniu roku obrotowego dla Klientów prowadzących pełną księgowość, sporządzamy sprawozdanie finansowe, które często jest podstawą do wykonania badania zgodności ksiąg przez biegłych rewidentów. Posiadamy pozytywne opinie z wykonanych przez AVANTI Kancelaria Podatkowo - Księgowa S.C. sprawozdań finansowych od takich audytorów jak Deloitte Advisory Sp. z o.o., Deloitte Audyt Sp. z o.o., Ernst& Young Polska Sp. z o.o.
Sprawozdanie finansowe sporządzamy w języku polskim oraz na życzenie Klienta również w językach obcych.

Ponadto oferujemy prowadzenie książki przychodów i rozchodów przy użyciu programów księgowych firmy Insert Sp. z o.o. ( Rachmistrz 3, Rachmistrz 4).

W ramach współpracy w zakresie świadczenia usług księgowych sporządzamy dla Klientów: